Školski centar za usmjereno obrazovanje osnovan je Odlukom Skupštine općine Srebrenik br. 01-218/17 od 18. augusta 1977.godine, kao ustanova za srednje usmjereno obrazovanje i vaspitanje općinskog područja. Centar je dobio naziv po poginulom revolucionaru Džemalu Bjediću. Sjedište centra bilo je u ul. Maršala Tita br.19.

Opširnije o školi
Zadnje vijesti
SINERGIJA
Obavijesti za učenike - petak, 29.04.2016

Mješovita srednja škola Srebenik je prepoznala potrebe okruženja u kojem djeluje i provođenjem metodologije servisnog učenja, nastoji dati doprinos rješavanju problema zajednice. S tim u vezi naša škola je pokrenula projekat "Sinergija"

opširnije...
TAKMIČENJE FRIZERA
Obavijesti za učenike - utorak, 26.04.2016

Na poziv Akademije Brezar za učestvovanje na VI međunarodnom sajmu "Žena, ljepota, cvijeće" odazvali su se i učenici naše škole, frizerske struke.

opširnije...
OBILJEŽAVANJE DANA ŠKOLE
Obavijesti za učenike - petak, 22.04.2016

22.04. JU MSŠ Srebrenik obilježila je Dan škole. Tim povodom učenicima i uposlenicima želimo sve najbolje u povodu ovog, nama dragog i velikog praznika.  Svečanu atmosferu započnite čitanjem novog izdanja našeg školskog lista "Hermes" i pregledom dijela slika sa ceremonije obilježavanja 39-og rođendana naše škole.

opširnije...
Starije vijesti
Anketa
Želim da destinacija ekskurzije 2014/2015. bude:
Najpopularnije vijesti
  • RASPORED ČASOVA - MART (7425 klikova)
  • RASPORED ČASOVA - APRIL (6955 klikova)
  • RADIONICA "ZAŠTO ČEKAŠ?" U SREBRENIKU (3516 klikova)
  • RASPORED ČASOVA - APRIL (3194 klikova)
  • RASPORED ČASOVA-MART (3034 klikova)